Nasze półkolonie u Józefa...

włącz .

Za nami połowa naszych półkolonii. Dzieciaki dopisują (ponad 30 zapisanych), pogoda również i atrakcji jest co nie miara. Dzieci oprócz zabaw, mają warsztaty artystyczne prowadzone przez naszą parafiankę i raz w tygodniu wyjeżdżają w teren. W tym tygodniu zwiedziliśmy gród Pędzików koło Chęcin. Dziękuję wszystkim za każdy gest dobroci...A oto zdjęcia

 

dziękuję

ks. Roman

Półkolonie u Józefa

włącz .

Półkolonie u Józefa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. Zapraszamy

Pielgrzymka dzieci komunijnych wraz z rodzicami do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach

włącz .

3 czerwca grupa naszych tegorocznych dzieci komunijnych pielgrzymowało do Łagienik. Tam w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego dzieci wraz z rodzicami dziękowali za dar komunii św. w naszej parafii. Po Mszy św., spotkaniu siostrą zakonna i zwiedzaniu sanktuarium udaliśmy się na spływ po Wiśle i zjedliśmy na stadku obiad. Pogoda i humor dopisał wszystkim uczestnikom.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

I rocznica śmierci br. Witka

włącz .

29 maja 2017 minęła I rocznica śmierci brata Witka. Nasza wspólnota parafialna wieczorem o godz. 18.00 zgromadziła się na Mszy św. za śp. br. Witka. Na ta Mszę św. uczestniczyli również rodzina br. Witka. Po Mszy św. cała wspólnota zgromadziła się na tyłach Kościoła, aby uczestniczyć w poświęceniu skewru imienia brata Witka. To dar parafian za posługę i życie br. Witka w naszej wspólnocie. Niech powstający skwer będzie miejscem naszego wspólnego spędzania wolnego czasu. Wszystkim ofiarodawcom, tym, którzy pomagali w powstawaniu skweru z góry dziękuję.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Zaproszenie na Mszę św. za Śp. Brata Witka

włącz .

…Ja jestem życie i zmartwychwstanie… 

 

ZAPROSZENIE

        29.05.2017 mija pierwsza rocznica śmierci brata Witka. Serdecznie zapraszam na Mszę św. w Jego intencji do naszej parafii w tym dniu na godz. 18.00. Po Mszy poświęcimy figurę św. Józefa, która znajduje się na skwerze brata Witka.  Zapraszam.